Pro Ryana Gravenbercha, záložníka Liverpoolu, začala sezóna 2024/25 úplně jinak než ta předchozí. Vypadá to, že bude jedním ze základních kamenů nového kádru, který zatím pod vedením Arneho Slota nestačí udivovat.
Kamerunský bojovník, známý svou přezdívkou „Predátor“, nehodlá opustit svět boxu a stále má v plánu utkat se s těmi nejlepšími, včetně Deontaye Wildera, Oleksandra Usyka anebo Tysona Furyho, se kterým touží po odvetě.
I přes to, že Brad Marchand během letošního léta podstoupil tři operace, věří, že se bude schopen účastnit letního tréninkového kempu.
Jessica Pegulaová, americká tenistka, stála ve čtvrtek večer na kurtu Arthur Ashe Stadium se smíšenými pocity. Na jednu stranu se radovala z postupu do svého prvního grandslamového finále, na druhou však přiznala, že ji česká soupeřka Karolína Muchová málem dohnala k slzám.
Real Madrid podle nových zpráv označil Rodriho za hlavní cíl pro letní přestupové okno v roce 2025.
Marc Staal, jeden z nejrespektovanějších obránců své generace, oficiálně oznámil konec své profesionální hokejové kariéry. Po 16 sezonách v NHL, kde strávil většinu času v dresu New York Rangers, se rozhodl pověsit brusle na hřebík. Tento kanadský rodák se proslavil svou spolehlivou obrannou hrou, odhodláním a nesmírnou odolností na ledě, což z něj dělalo klíčovou postavu hokejového světa po mnoho let.
Tak se přeci jen dočkal. Vytáhlý forvard Tomáš Čvančara poprvé od lednového nástupu trenéra Ivana Haška a doléčení zranění dostal pozvánku do české reprezentace.
První zahraniční kapitán v historii volejbalových Českých Budějovic Eduardo Carísio byl v oné roli pouhou jednu sezonu.
Když měnil mládežnický reprezentant Adam Karabec Spartu za Hamburk, trochu se bál, jak svou premiérovou zahraniční misi zvládne.
Vítěz letošního Australian Open Sinner zvládl na US Open duel proti nasazené pětce Medveděvovi za dvě hodiny a 39 minut.
Říká si Král z Montáže a o víkendu ho čeká premiéra v Clash of the Stars. Tiktoker Patrik Zezula přijal výzvu rozzuřeného tlouštíka Kokaina, na sobotní akci v Holešovicích s ním změří síly v zápase MMA.
Protože Táborsko vstoupilo do nového ročníku druhé nejvyšší soutěže velmi vlažně, pár dní před uzávěrkou přestupů ještě posílilo.
Ofenzivní univerzál české reprezentace Václav Černý je rád, že odešel z Wolfsburgu do Rangers.
Kateřina Siniaková měla po konci ve čtyřhře na US Open smíšené pocity.
Karolína Plíšková, jež stále čeká na premiérový triumf na grandslamu, se podrobila operaci vazů v levém kotníku, které si poranila na US Open. Nejbližší měsíce tak bude kolotoč WTA bez ní.