pondělí, 29. 04. 2024

Hokej

Absolutní senzace dokonána! Třinec v sedmém utkání udolal Pardubice a má pátý titul v řadě

Třinečtí Oceláři dokonali neuvěřitelné play-off a popáté za sebou slaví zisk Masarykova poháru. V sedmém utkání rozhodl David Cienciala, tedy bývalý hráč Dynama, na začátku druhého prodloužení.

Mečbol mají Pardubice! Poprvé vynulovaly Oceláře

Prvním mečbolem ve finálové sérii Tipsport extraligy disponují Pardubice, které v pátém klání využily domácího prostředí a díky skvělé druhé třetině opanovaly zápas poměrem 3:0.

Baráž opět bez překvapení. Kladno se zachránilo v nejkratším možném termínu

Dva zápasy na Kladně a následně dva duely v Brně. Víc Kladno k udržení se mezi elitou nepotřebovalo. Vítěz Chance ligy Vsetín nezvládl ani čtvrtý zápas a baráž tak končí.

Pardubice jsou zpátky v sérii, čtvrté utkání rozhodla přesilovková nemohoucnost domácích

Pardubice podruhé ve finálové sérii nastřílely Třinci šest branek a za stavu 2:2 se tak tento souboj vrací do města perníku. Ve čtvrtém klání rozhodla přesilovková nemohoucnost domácích.

Třinec jde opět do vedení, hrdinou třetího finále dvougólový Hudáček

Finálová série Tipsport extraligy dnes pokračovala v Třinci. A domácí Oceláři úvodní domácí zápas zvládli a Pardubice porazili poměrem 4:3. Hrdinou utkání se stal Libor Hudáček, autor dvou branek a jedné asistence.

Pardubice vyrovnaly finálovou sérii, hlavní hvězdou Vondráček

Hokejisté Pardubic zvládli druhý domácí zápas a finálovou sérii s třineckými Oceláři po vítězství 6:3 vyrovnali. Hrdinou klání se stal dvougólový útočník čtvrté formace Tomáš Vondráček.

Caps pronikli do Stanley Cupu. Flyers riskovali, Detroit uspěl až po prodloužení

Poslední tajenka ve Východní konferenci byla rozluštěna. Čtvrtfinále konference si zahrají hokejisté Washingtonu Capitals, kteří zvládli závěrečné utkání na ledě Philadelphie Flyers.

Finále Tipsport extraligy odstartovalo, první zápas pro Třinec

V sobotu absolvoval více než dva zápasy, přesto byl obhájce titulu na první finálový duel perfektně nachystán. V Pardubicích zvítězil 1:2 a v sérii se ujal vedení.

Matthews vyhlášen hlavní hvězdou týdne. Zítra se pokusí završit sedmdesátku

Útočník Toronta Maple Leafs Auston Matthews byl vyhlášen nejlepším hráčem za uplynulý týden NHL. V tom posledním poté může dovršit hranici sedmdesáti branek.

Historický obrat dokonán! Třinec vyhrál i čtvrtý zápas v řadě a je ve finále

Neuvěřitelně rozuzlení mělo semifinálové klání mezi Spartou a Třincem. Sedmý duel série rozhodli hosté až ve čtvrtém prodloužení a po historickém obratu si tak zahrají o pátý titul v řadě!

Neuvěřitelný Třinec! Gólem vteřinu před koncem odvrátil konec a zajistil si sedmé utkání

Štěstí, nebo mistrovská mentalita? Můžeme tomu říkat jakkoliv. Třinečtí Oceláři každopádně odvrátili i třetí mečbol Sparty a vynutili si rozhodující sedmé utkání. Vítězství 2:1 po prodloužení se ale rodilo neuvěřitelným způsobem.

Svečnikov trefil třetí Michigan v kariéře. Carolina navíc stíhá Jezdce

Carolina zvítězila na ledě Bostonu Bruins 1:4 a nadále může uvažovat o vítězství Prezidentovy trofeje. Gólem a asistencí se pod triumf zapsal Andrej Svečnikov, jenž navíc vystřihl jednu ze svých oblíbených parád.

Vsetín ovládl Chance Ligu a v baráži se postaví proti Kladnu

Hokejisté Vsetína si v pátém finálovém zápase Chance Ligy poradili se Zlínem a ovládli tak druhou nejvyšší hokejovou soutěž. Pro valašské město to tak zároveň znamená postup do baráže, kde se o účast v Extralize utká s Kladnem.

Sparta doma nerozhodla. Semifinálová série se tak vrací do Třince

Ani druhý postupový mečbol pražská Sparta nezužitkovala. V domácím prostředí padla s obhájcem titulu 2:3 a série se tak se stejným skóre vrací do Třince.