Po konci Coyotes se v Utahu rodí nová hokejová identita! Klub, který převzal tým z Arizony, měl původně nést jméno Yeti, jenže právní spory tenhle plán smetly ze stolu. Nový název tak určí samotní fanoušci...
Rok 2023 byl pro Matouše Kohouta pořádná jízda – účast v prestižním turnaji Tipsport Gamechanger, střety s elitními soupeři jako Legierski a Stolze, a návrat do welterové váhy, kde během jediného měsíce získal dvě výhry.
Knicks znovu budí respekt. Po vítězství nad Denverem si připsali pátou výhru v řadě, přepisují klubové rekordy a potvrzují roli černého koně sezóny. A dokonce i sám trojnásobný MVP Nikola Jokić zařadil dotyčný newyorský výběr z Madison Square Garden mezi pět největších aspirantů na titul.
Už je to uděláno, už je to hotovo. Hokejové Kladno má nového většinového majitele. Tradiční klub přechází do rukou podnikatele Tomáše Drastila, který odkoupil většinu akcií od Jaromíra Jágra.
Šlápl Jonas Vingegaard na minové pole, nebo byl jen špatně pochopen? Když dánský cyklista údajně obvinil některé týmy ze zneužívání inhalace oxidu uhelnatého ke zlepšení výkonu, zdálo se, že rozpoutal válku na poli antidopingových pravidel.
Boston ho miloval, on miloval Boston. Teď se jejich cesty opět spojí. Slovenský hokejový velikán Zdeno Chára, který s Bruins vyhrál Stanley Cup a zapsal se nesmazatelně do historie NHL, se vrací do fazolového města, kde zažil největší slávu.
Největší sportovní událost roku v USA se blíží. Super Bowl, neboli finálový zápas zámořské NFL, vypukne v noci z neděle na pondělí 10. února od 0:30.
Hokejový brankář Dominik Hrachovina ukončil své působení v Banské Bystrici a vrací se zpět do domácí extraligy. Jeho novým domovem se staly Vítkovice, kde podepsal smlouvu do konce sezony 2026/27. Přestup oficiálně potvrdily oba kluby.
Již v polovině prosince se naplno rozběhl nový ročník CCM extraligy v hokejbalu 3 vs 3. Druhé kolo se pak odehrálo v lednu a protože se kvapem blíží v pořadí už třetí, nastává čas na malou rekapitulaci. Jak se tedy daří jednotlivým týmům?
Druholigový Vyškov je znovu v pohybu na přestupovém trhu. Po příchodu brankáře Jana Sirotníka ze Slavie by mohl klub získat další výraznou tvář – tentokrát do pole.
Hned dvanáct českých lyžařů se představí na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování, které startuje již první únorové úterý v Saalbachu.
Čeští tenisté dorazili na tiskovku před kvalifikací Davis Cupu proti Jižní Koreji v uvolněné, ale bojovné náladě. Třicetiletý Adam Pavlásek, jediný z týmu s ostravskou zkušeností, se vrací na místo, kde už jednou slavil.
Dánsko se s Brazilci nemazalo a suverénně prošlo do semifinále házenkářského mistrovství světa. Portugalci naopak zažili infarktový thriller s Němci, který rozhodl gól čtyři sekundy před koncem prodloužení. Na světě je tak nečekaná senzace.
Karolína Muchová si letos plánovala delší pauzu, ale nakonec se rozhodla jinak. Po brzkém vypadnutí na Australian Open přijala divokou kartu na turnaj v Linci a stala se jeho hlavní hvězdou.
Bylo to ve vzduchu už od prosince, teď je to ale konečně oficiální! Kolumbijský křídelník Jhon Mosquera našel nový domov na dejvické Julisce, kde je doma momentálně předposlední Dukla.