Někdejší renomovaný fotbalový kanonýr Diego Forlán si užil v rodné Uruguay debut mezi tenisovými profesionály, ale s challengerem se rozloučil již po úvodním zápase.
Portugalský křídelník Ricardo Jorge Silva Araújo, jenž na fotbalové mapě slyší na jméno Jorginho, bude od ledna 2025 posilou Dukly, které nyní patří předposlední pozice a potřebuje se nakopnout.
Dvojnásobný šampion Alexander Zverev vyhrál na Turnaji mistrů v Turíně i podruhé, navíc znovu ve dvou setech. Nora Caspera Ruuda Němec přehrál 7:6, 6:3 a je blízko postupu do semifinále.
Vítkovice prohrály čtvrté utkání v řadě a poprvé od března nedokázaly v jakémkoliv klání skórovat. Za Mladou Boleslav navíc nastoupil Dominik Lakatoš, který trefou do prázdné brány upravil na konečných 0:2.
Jan Veselý a Tomáš Satoranský výrazně přispěli k výhře 79:87 na půdě Partizanu Bělehrad. Se sedmi výhrami se katalánský klub vrátil na první místo euroligové tabulky a už v pátek na ně v domácím prostředí čeká Paříž.
Redaktor Pavel Ryšavý z Deníku Sport přináší pohled na současný stav českého hokeje – a je to zajímavé čtení. Dříve se prý na otázku, co charakterizuje český hokej, dalo odpovědět jen rozpačitými slovy s následným tichem.
Šestadvacetiletý obránce Luke Green se před pěti lety odebral do Evropy, kde postupně působil ve Finsku, Švédsku, Slovensku a Německu. Nyní se měl Kanaďan vrátit k našim východním sousedům, bratislavský Slovan ale nakonec neposílí.
Loni dokázal v nejvyšší italské soutěži udržet Cagliari, následně oznámil odchod do fotbalového důchodu. Claudio Ranieri ale bez fotbalu dlouho nevydržel a podle italských médií nyní převzal AS Řím.
Pavel Tykač, čtvrtý nejbohatší Čech, vlastní fotbalovou Slavii teprve necelý rok, ale už nyní připouští, že ho klubová záležitost občas stresuje.
Po nedávném návratu na domácí scénu, kde posílil československou organizaci OKTAGON, se Makhmud "Mach" Muradov rozhodl pro krátký výlet do Polska, kde ho čeká další zajímavá výzva.
Hokejová Plzeň zažívá nepovedenou sezónu a po odchodu kanadského útočníka Oliviera Archambaulta přichází o další důležitou zahraniční posilu
Kvůli závažné výstraze před nepříznivým počasím na jihu Španělska byl odložen očekávaný zahajovací zápas Billie Jean King Cupu mezi Španělskem a Polskem, který se měl původně odehrát ve středu v 17:00 místního času v Malaze.
Nathan MacKinnon z Colorada Avalanche vykročil do letošní sezóny jako velká hvězda, která září nad zástupy dalších útočníků NHL.
David Coote, rozhodčí Premier League, se opět dostal pod palbu kritiky po kontroverzním rozhodnutí udělit penaltu ve prospěch West Hamu v utkání proti Manchesteru United.
Slovan Liberec má za sebou neuspokojivý start sezony – po 14 zápasech se krčí až na 11. místě Chance Ligy s pouhými 17 body, což rozhodně není podle původních plánů. Vedení klubu proto zvažuje změny v zimním přestupovém období a podle informací z inFotbal.cz má Liberec zálusk na zkušeného univerzála ze Slavie, Lukáše Masopusta (31). „Potenciální transfer by se měl řešit v přestupovém období,“ uvedly zdroje blízké hráči.