sobota, 28. 06. 2025

Je to jedna z posledních bitev, hlásí legendární Pejsar před titulovou řežbou. Na kartě ho doplní Bytyqi, Kolařík i Růžička

Bizár ustupuje, na řadu přichází profesionální box! Organizace Red Face a Tohle je box totiž spojily své síly a následující galavečer, který se chystá 3. srpna v Letním kině v Ústí nad Labem, bude plný prvotřídních sportovců. 

Ten Hag prosí o odpuštění za fiasko s průměrným norským týmem. Musíme ukázat víc, čeká od United

Sice jde pouze o přípravu, ale ani ta zrovna fanouškům příliš nadějí na lepší zítřky nedala. Trenér Erik ten Hag se po prohře 0:1 s norským Rosenborgem obořil do vlastních řad. Očekával více. Fanoušci však očekávají více i od něho…

Ligu vyhraje Slavia. Klidně bych na to vsadil i svou hospodu, říká Vízek. Černým koněm je pro něj Liberec, to o Duklu má strach

Fotbalový kolotoč se znovu rozjíždí. S jiným názvem, ve finančně zajímavějších kulisách i s bonusem přímého postupu do Champions League. Česká fotbalová liga je zkrátka zpátky a uznávaný glosátor Ladislav Vízek je plný očekávání. Věří, že nás očekávají hvězdné války. Doslova válka světů. 

Islam ani Khabib pro mě nejsou soupeři, překvapil vracející se McGregor

Khabib má štěstí, že je v důchodu, ale Islam se tomu možná nevyhne. „Už teď má ze mě strach,“ říká Conor McGregor před svým dlouho očekávaným návratem.

Na světě není hráč, kterého se mi nepodařilo podepsat. Nakonec jsem je dostal všechny, pochlubil se prezident Realu

Nová sezona nám pomalu klepe na dveře a fanoušci Realu Madrid se jí nemohou dočkat. Ve svých řadách totiž nyní mají tři z pěti papírově nejlepších hráčů planety.

Kuznetsov končí v Carolině a vrací se do Ruska. U Ducks se prodlužovalo, hořké novinky pro kádr Blues

Nová sezona je sice ještě poměrně daleko, ale plány na ni se spřádají už teď. Jednu velkou změnu budou dost možná nuceny udělat týmy Caroliny a St. Louis, které přichází o své klíčové hráče.

Odejdi, nebo si nekopneš, slyšela mladá hvězda z Francie. A tak odešla za rekordní sumu

Je to oficiální. Leny Yoro je nejdražším obráncem, který kdy opustil francouzskou Ligue 1. Jeho přestup se ale nerodil vůbec snadno.

Synem Borga to neskončilo a Nadal vyřadil s odřeným loktem i Norrieho: Hraju dobrý tenis, jen musím být agresivnější

Globálně známý španělský tenista a antukový král posledních dvou dekád v jedné osobě Rafael Nadal postoupil na antukovém turnaji v Bastadu již do čtvrtfinále. 

První zahraniční posila NH Ostrava? Zajímavý a zábavný Američan, jenž přichází do Slezska po krátké pauze od basketbalu

Basketbalový celek NH Ostrava přivítal ve svých řadách první zahraniční posilu letošního léta, jíž se stal 203 centimetrů vysoký rodák z Floridy Kahlil Thomas.

Poznar se 2. ligy neštítí: Těší mě, že tu mohu pokračovat v kariéře a pokusit se klubu vrátit to, co do mě dal

Zlín vstoupí do nové sezony ve druhé lize i s navrátilcem Tomášem Poznarem (35). Historicky nejlepší střelec moravského klubu by měl pomoci "Ševcům" zpět mezi elitu, kde hráli předchozích devět let.

Nečasova budoucnost se začíná vyjasňovat. Boston padl, odmítl Columbus, teď je zpět v bouři hurikánu

Dlouhá šachová partie, která byla rozehrána v NHL ohledně budoucnosti talentovaného českého útočníka, míří do cílové rovinky. A k překvapení všech to na žádnou změnu nakonec nevypadá. 

Alcaraze nebo Sinnera už Djokovič nikdy neporazí, predikuje bývalý šampion Roland Garros

Italský vítěz French Open z roku 1974 Adriano Panatta se opět rozhodl rýpnout do letošního neúspěšného wimbledonského finalisty Novaka Djokoviče.

Svou účast na olympiádě pořád nechápu, říká nejlepší česká čtvrtkařka od dob Fuchsové, které ještě nebylo ani 20 let

V Ostravě narozená a v Táboře žijící čerstvě devatenáctiletá teenagerka Lurdes Gloria Manuel bude patřit na nadcházející pařížské olympiádě k benjamínkům české výpravy.

Styl Athanasopulose se mi líbí, jinak bych už v 35 letech v nároďáku nebyla, líčí Grozer. Do Portorika už by se vracet nemusela

Protože se jedna z nejlepších českých volejbalistek posledních dvou dekád Helena Havelková nedávno vdala, nově bude používat už jen příjmení svého manžela Györgyho Grozera.

Do nové sezony bez nejlepšího střelce posledních dvou let? Tvrdík si dokáže představit Jurečku v Süper Lig

Čerstvě třicetiletý forvard Václav Jurečka má za sebou dvě slávistické sezony a v obou z nich byl jasně nejlepším střelcem svého klubu.