Umělá inteligence je na vzestupu a česká platforma Everbot ukazuje, jak jednoduše ji lze integrovat do každodenní práce i kreativity. Ať už jste podnikatel, kreativní profesionál nebo někdo, kdo chce jednoduše ušetřit čas, Everbot nabízí široké možnosti využití.
Kateřina Siniaková má za sebou další mimořádně úspěšnou sezonu, během které získala dva grandslamové tituly ve čtyřhře, upevnila pozici světové jedničky a přidala zlatou medaili ze smíšené čtyřhry na olympijských hrách v Paříži.
Účastník ČFL z Ústí nad Labem zažívá nevídané oživení. Klub FK Viagem se pod vedením Přemysla Kubáně, podnikatele z Prahy, po letech sportovní stagnace nadechl k ambiciózní cestě za návratem do druhé ligy.
Jakub Vadlejch, český oštěpař, který má na kontě olympijské stříbro a titul mistra Evropy, vstupuje do nové etapy své kariéry.
Mark Cavendish, muž, jehož jméno se stalo synonymem pro úspěchy v cyklistice, právě prochází obdobím, kdy bilancuje svou dobu.
Tomáš Macháč, česká tenisová jednička a aktuálně 25. hráč světa, má za sebou rok snů, který přinesl historické úspěchy i cenné zkušenosti. Přesto závěr sezony nebyl ideální – nemoc ho na několik týdnů vyřadila z přípravy.
Dvě Lucie, dvě domácí legendy – jen jedna ale získá titul královny bantamu. 29. prosince se fanoušci dočkají zápasu, který přepíše dějiny ženského MMA v OKTAGONU.
Známý kamerunský útočník Eric Maxim Choupo-Moting se po vypršení své smlouvy s Bayernem Mnichov stěhuje do americké MLS.
Coco Gauffová se stala nejvýdělečnější sportovkyní roku 2024 bez ohledu na odvětví. Ve věku pouhých dvaceti let si americká tenistka podmanila svět nejen svou hrou, ale i neuvěřitelnými zisky.
Společnost Friedkin Group se sídlem v Texasu oficiálně dokončila akvizici anglického fotbalového klubu FC Everton, devítinásobného šampiona Premier League.
Fotbalisté Mladé Boleslavi stojí na prahu klíčového okamžiku své sezony. Ve čtvrtek večer je čeká rozhodující duel skupinové fáze Konferenční ligy na půdě norského Molde.
Čeští reprezentanti si v závěrečném vydání FIFA žebříčku pro rok 2024 udrželi 42. příčku. Na vrcholu listu i po prosinci zůstali mistři světa z Argentiny, následováni Francií a Španělskem. FIFA zveřejnila nové pořadí na svých stránkách.
Český biatlon zažívá těžké chvíle. Hvězda reprezentantka a mistryně světa ve vytrvalostním závodě z roku 2021 Markéta Davidová řeší vážné zdravotní problémy.
AC Sparta Praha už nějakou dobu budí pozornost zejména velkolepými plány na nový stadion pro 35 tisíc diváků na Strahově, nicméně v zákulisí se možná trochu překvapivě připravuje i další ambiciózní projekt.
Po letech strávených ve francouzské Ligue 1 a německé Bundeslize se možná někdejší český reprezentant Tomáš Koubek vrátí na domácí půdu.