neděle, 14. 09. 2025

V Turíně se jedná o okamžitém propuštění Allegriho. Ve hře hvězda z Boloně

Trenér Juventusu Turín Massimiliano Allegri je podle italských médií jednou nohou mimo klub. Vedení Staré dámy se nelíbilo jeho chování těsně před koncem finále Coppa Italia a zvažuje, že ještě dnes zkušeného matadora odvolá.

Historická výhra pro Rakousko. Zasloužili jsme si to, hlesl Jalonen

S Kanadou po neuvěřitelné třetí třetině vybojovalo Rakousko bod. Nyní má všechny tři, a to ze zápasu s dalším gigantem, Finskem. Trenér Suomi Jukka Jalonen po střetnutí neskrýval zklamání, rozhodně se ale nic nevymlouval. 

Ledecká má za sebou svůj nejkrásnější hokejový zážitek: Atmosféra v aréně je prostě neuvěřitelná

Když si Češi v Praze uprostřed pracovního týdne poradili s Dánskem (7:4), na tribuně v O₂ areně u toho nechyběla ani snowboardistka a alpská lyžařka Ester Ledecká. Ta měla po dalším skupinovém úspěchu hokejistů jen slova chvály.

Odměny na Roland Garros dál rostou. Na fyzicky nejnáročnějším turnaji světa se bude rozdělovat 1,32 miliardy korun

V Paříži, která bude v průběhu léta hostit i Letní olympijské hry, se nešetří. Tenisté si na blížícím se Roland Garros rozdělí na odměnách celkově 53,48 milionu eur (1,32 miliardy korun). Prize money tak oproti loňskému ročníku povyrostou o 7,82 procenta.

S Kinclem by šlo o titul, s Peňázem by se o pás nebojovalo. Oficiálním náhradníkem pro Eden se stal Slovák Čepo!

Druhá červnová sobota toho ve vršovickém Edenu v rámci největšího MMA turnaje v historii země nenabídne zrovna málo. A tím nemáme na mysli pouze odvetu století o titul polotěžké váhy mezi Attilou Véghem a jeho vyzyvatelem Karlosem Vémolou.

Ovládnout v jednom roce Giro, Tour i Vueltu? Contador tvrdí, že první v historii by se to mohlo povést Pogačarovi

Právě probíhajícímu Giru d'Italia jednoznačně vládne pětadvacetiletý Slovinec Tadej Pogačar ze stáje UAE Emirates, jenž má po jedenácti etapách náskok dvou minut a čtyřiceti vteřin na o tři roky staršího Kolumbijce Daniela Felippeho Martineze.

V Los Angeles má nejlepší čísla za svou éru v NHL a vedení Kings to vidí. I proto si Rittich finančně polepšil

Ostřílený hokejový gólman David Rittich (31) letos v létě žádný další přesun neplánuje a i nadále bude střežit svatyni Los Angeles Kings. Domluvil se na tom s generálním manažerem organizace Robem Blakem.

Turnaj legend v Paříži, exhibice s Plekancem proti Kollerovi a Plíškové i Prague Open na Spartě. Šafářové už se plní kalendář...

Byť by se mohlo zdát, že už je někdejší česká reprezentantka Lucie Šafářová z tenisového kolotoče po pěti letech od ukončení profesionální kariéry úplně venku a tu a tam hraje pouze pro radost, není to pravda. Tím spíš v právě probíhajícím roce 2024.

Na světového šampiona se pískalo. V Sheffieldu urval postup a nakonec i vítězství Smith

Čtyřka pro závěrečné londýnské vyvrcholení šipkařské Premier League je kompletní. Poslední postupové místo vybojoval Michael Smith, který díky fantastickému zavírání nakonec v Sheffieldu i triumfoval. 

Zdrží se Tijani v Edenu jen rok? O útočníkovi Slavie uvažují v polské Ekstraklase i ve švýcarské Super League

Jedním z ofenzivních hráčů, jimž by mohla Slavia v nadcházejícím hlavním přestupovém okně udělit zelenou k odchodu, je třiadvacetiletý nigerijský forvard Muhamed Tijani.

Ronaldo apeluje na vedení Al-Nassru. Přiveďte mi krajana, vzkázal

Cristiano Ronaldo s Al-Nassrem v rámci Saudi Pro League opět titul nezíská. Od odchodu z turínského Juventusu tak na mistrovské oslavy čeká, což by v příští sezoně rád změnil. I proto tlačí na vedení svého klubu, aby podepsalo hvězdného krajana a bývalého spoluhráče z Manchesteru United.

Životní turnaj Chilana Tabila. Přemožitel Djokoviče je už v semifinále turnaje v Římě

Chilský tenista Alejandro Tabila se po vítězství na Challengeru v Provence přesunul do Říma, šestadvacetiletý hráč ale rozhodně nepočítal s žádným velkým úspěchem. Vždyť ve třetím kole na něj čekal Novak Djokovič. A výsledek? Tabilo už je semifinalistou.

Sluneta si poprvé v historii zahraje finále NBL, v rozhodující bitvě rozhodla v závěrečné čtvrtině

Basketbalisté Ústí nad Labem si poprvé ve své historii zahrají ve finále Kooperativa Národní basketbalové ligy. V rozhodujícím sedmém utkání proti Děčínu se lámal chleba v závěrečné čtvrtině. 

Po dvouleté pauze se Juventus opět dočkal. Díky Vlahovičovi získal Coppa Italia

Po dvouleté odmlce se turínský Juventus vrátil na italský trůn, tedy alespoň v rámci Coppa Italia. Ve finále poháru znovu zdolal Atalantu Bergamo, které tak unikla první možnost na trofej. Tu druhou bude mít za týden ve finále Evropské ligy. 

Bostonský tahoun Horford se vyrovnal Abdulu-Jabbarovi a LeBronu Jamesovi: Bylo potřeba, abych pomohl ještě více než obvykle

Soubor Bostonu Celtics potvrdil status jednoho z nejlepších týmů NBA. Po jasném skalpu Clevelandu Cavaliers v poměru 4:1 na zápasy se mu totiž již potřetí v řadě podařilo postoupit ve vyřazovací fázi do semifinále své konference.