Italské kluby Fiorentina a Neapol údajně zvažují angažmá mladého českého obránce Martina Vitíka, který patří mezi opory Sparty Praha. Podle informací novináře Ekrema Konura oba kluby monitorují situaci okolo tohoto 21letého hráče, který by mohl být v budoucnu významnou posilou jejich defenzivy.
Navzdory těžké sezóně pro Chicago Blackhawks, kdy se tým propadl na poslední místo Centrální divize, se Petr Mrázek stal stabilním pilířem svého týmu.
José Mourinho se ostře ohradil vůči nedávným poznámkám Pepa Guardioly, který uvedl, že vyhrál šest titulů v náročné Premier League. Mourinho však nezapomněl připomenout, že jeho vítězství byla dosažena „férově a čistě“, na rozdíl od Guardiolova Manchesteru City, který čelí obviněním z porušení pravidel finanční fair play.
Fotbalový trenér Pavel Vrba se po více než roce vrací k trénování. Přijme nečekanou výzvu a povede Líšeň, aktuálně devátý tým druhé ligy, který s novým majitelem plánuje velké změny a postup do nejvyšší soutěže.
Trest, který Lando Norris obdržel během Velké ceny Kataru za ignorování žlutých vlajek, vzbudil kontroverze. Šéf týmu McLarenu Andrea Stella uznal, že trest byl oprávněný, ale označil ho za nepřiměřený a vyzval FIA k přezkoumání podobných situací.
Australská tenisová hvězda Alex de Minaur se chystá na UTS Grand Final v Londýně, kde bude bojovat o podíl z obrovské odměny 2 165 milionů dolarů.
Z Baníku na Letnou? Nigerijský talent Emmanuel Uchenna míří do Sparty. Letenský klub měl podle dostupných informací aktivovat jeho výstupní klauzuli ve výši dvou milionů eur. Přestup přináší nejen obměnu v sestavě Sparty, ale také významný finanční přínos pro Baník Ostrava.
Trenér národního týmu Radim Rulík se po návratu z cesty do Kanady ostře ohradil proti výměně obránce Davida Jiříčka z Columbusu do Minnesoty. Podle něj klub nepochopil potenciál mladých českých hráčů.
Mistrovství světa klubů FIFA v roce 2025 přinese revoluční změnu – poprvé se bude konat s 32 týmy a nabídne nejen tradiční fotbalové giganty, ale i premiérovou účast Interu Miami s Lionelem Messim. Šampionát slibuje vzrušující podívanou od 15. června do 13. července na dvanácti stadionech v USA.
Mezinárodní olympijský výbor (MOV) zůstává klidný ohledně možné termínové kolize zimních olympijských her v Salt Lake City a fotbalového mistrovství světa v roce 2034, které by mělo proběhnout v Saúdské Arábii.
Slavia Praha získala perspektivní posilu do svých řad. Devatenáctiletý Filip Šancl, talentovaný středopolař a mládežnický reprezentant, podepsal smlouvu, která ho k sešívaným váže až do léta 2029.
Český národní tým zamíří na druhý turnaj Euro Hockey Tour s výrazně posílenou sestavou. Radim Rulík povolal dvanáct hráčů z mistrovského týmu a tentokrát vsadil výhradně na zkušené borce. Reprezentační debut si tak nikdo neodbyde.
V předvánočním období, kdy je kladen důraz na rodinné hodnoty a společně strávený čas, přichází nezapomenutelná pomoci těm, kteří neměli štěstí vyrůstat v plné rodině.
Nová etapa v kariéře Lea Brichty (27) začíná ve druhém měsíci roku 2025 nelehkým zápasem, který slibuje napětí i velkou výzvu.
Druhý rande mezi provazy mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem (21. prosince v Rijádu) je jedním z nejočekávanějších střetů v historii těžké váhy.