Kometa padla doma i podruhé. Znovu navíc vstřelila jediný gól

Ve velkých problémech se ocitla brněnská Kometa. Čtvrtfinálovou sérii proti Litvínovu sice začala doma, v obou duelech ale vstřelila po jediné brance a na severu Čech bude odvracet předčasný konec sezony.

• , vydáno: 18. 03. 2024
  • , zdroj fotky: HC Kometa Brno

Včerejší utkání dotáhla Kometa alespoň do nájezdů, přesto ale padla. Dnes měla vynikající nástup do utkání, ale z převahy nic nevytěžila. Naopak jako první inkasovala a po naprosto nezvládnuté druhé třetiny už zápas do vítězného konce dotáhnout nemohla.

Po porážce 1:5 prohrává v sérii 0:2 a na severu Čech bude ve čtvrtek a v pátek odvracet nečekaně rychlý konec sezony.

"Kdybych dal gól, asi by se zápas vyvíjel jinak. Beru to na sebe," soukal ze sebe jeden z lídrů Komety Jakub Flek, jenž největší šanci první třetiny nevyužil.

"Nesmíme přemýšlet negativně, musíme na ně najít recept a vrátit čtvrtfinále zpět k nám. Rozhodně není nic ztracené a na ledě necháme v dalších zápasech všechno," dodal Flek.