• autor: redakce
  • , vydáno: 01. 05. 2016

Mario Balotelli je zobrazením geniálního fotbalisty, který ale o své renomé čím dál tím víc přichází. V AC vsítil letos jen tři branky ve 23 zápasech.

Dále čtěte: Viděli jste, co má Neymar na chráničích?

Dokonce pohrdl i penaltou, ke které se postavil v rámci 36. kola Serie A proti Frosinone. Celek, který pravděpodobně boj o záchranu prohraje a skončí na předposledním místě, na kterém nyní sídlí, vedl po poločase 2:0.

Domácí proto museli hasit, jelikož jim jde o hodně, o účast v evropských pohárech příští sezónu, když v té letošní chyběli jak v Lize mistrů, tak i Evropské lize.

Snížit na 1:2 mohl právě Balotelli, ale neproměnil zmiňovanou penaltu. Jen o dvě minuty později se proto role hrdiny chopil Bacca a snižoval on. Hosté ale ještě jednou navýšili na dvoubrankové vedení, přičemž domácí jen vyrovnali na 3:3 a body se dělily: