Leverkusen deklasoval Bayern a v Německu kráčí za titulem

• autor: pavel
  • , vydáno: 10. 02. 2024

Bayer Leverkusen ve šlágru 21. kola Bundesligy deklasoval úřadujícího mistra z Mnichova a po vítězství 3:0 má v čele tabulky pětibodový náskok. Leverkusen pod Xabim Alonsem nepohrál už jednatřicet utkání v řadě a po vítězství ve šlágru 21. kola nad Bayernem Mnichov má v čele Bundesligy už pětibodový náskok. Bayer doma úřadujícího šampiona jasně přehrál, na střely na branku zvítězil 8-1 a vítězství slaví po zásluze. Úvodní trefu klání obstaral po geniální přihrávce Andricha už v 18. minutě Josip Stanisič, tedy kmenový hráč Bayernu, který je v Leverkusenu pouze na hostování. Po přestávce využil další defenzivní chybu hostujícího týmu Grimaldo a v závěrečné minutě nastavení poslal míč do odkryté sítě střídající Jeremie Frimpong.