úterý, 22. 10. 2024

NHL se po pauze vrátila, góly ale opět scházely

• autor: pavel
  • , vydáno: 06. 02. 2024

Po návratu hráčů z All-Star Game se opět rozjela základní část National Hockey League. Opět ale nebyla k vidění žádná přestřelka. V uplynulém týdnu tak v osmi střetnutích padlo jen 34 branek. V úterý Ottawa zdolala Nashville 4:3 po prodloužení, o den později ve dvou zápasech padly jen tři branky a ani o den později, kdy se dohrávaly tři duely, to žádná sláva nebyla. Dva zápasy šly po stavu 2:2 do prodloužení, Los Angeles poté na ledě Nashvillu zvítězilo 2:4. Po pauze způsobené All-Star Game se NHL vrátila dvěma duely. Navázala ovšem na nepříliš ofenzivní klání ze začátku minulého týdne. Jezdci z New Yorku si po prodloužení poradili s Coloradem, k vidění ale byly pouhé tři trefy. V Torontu se skóre měnilo pětkrát a Ostrované si po zásahu Pierra Engvalla z 58. minuty připsali cenné vítězství 2:3. V noci na zítřek je na programu hned osm klání a fanoušci zcela jistě věří tomu, že se s brankami konečně roztrhne pytel.