sobota, 27. 07. 2024

Čech rekord zatím nepřekonal. Radost mu zkazil tento nádherný gól do jeho svatyně!

• autor: redakce
  • , vydáno: 22. 12. 2015

Fotbalisté Arsenalu v duelu anglické Premier League přivítali na svém stadionu Manchester City a kromě souboje dvou uchazečů o titul měl také další náboj. Petr Čech v něm mohl vytvořit nový rekord v počtu čistých kont.

DÁLE ČTĚTE: VIDEO: Jedna patička, druhá, gól. Podívejte, co Vydra a spol. vymysleli za parádní akci!

To se mu však bohužel nepovedl, ačkoliv domácí celý druhý poločas vedli 2:0. Až pár minut před koncem se totiž dostal ke střele Yaya Touré a nádhernou střelou vymetl všechny pavučiny v bráně Petra Čecha! Stav se však do konce duelu nezměnil a Arsenal si připsal tři body, díky nimž mu patří druhé místo se ztrátou dvou bodů na první Leicester. [youtube id="lXt8DHBdzb8" width="620" height="360"] -Radim Hodonský- (zdroj fotky: youtube.com)