neděle, 21. 07. 2024

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Liberec – Marseille, Nikósie – Sparta, los ME 2016, los Ligy mistrů a Evropské ligy!


  • autor: redakce
  • , vydáno: 08. 12. 2015

TV PROGRAM V DOBĚ OD 7. PROSINCE DO 14. PROSINCE 2015

PONDĚLÍ 7. PROSINCE 2015

12.50: Studio fotbal – Dohráno (souhrn z e16. kola Synot ligy) – ČT Sport. 18.00: Górnik Leczna – Pogoň Štětín (utkání 19. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam v 1.15 hodin. 20.00 (výkop 20.15): Fortuna Düsseldorf – Eintracht Braunschweig (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2, německý Sport 1. 20.30: Espanyol Barcelona – UD Levante (utkání 14. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 20.55 (21.00): FC Everton – Crystal Palace (utkání 16. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

ÚTERÝ 8. PROSINCE 2015

15.55 (výkop 16.00): VfL Wolfsburg – Manchester United (utkání 6. kola základní skupiny juniorské Ligy mistrů) – německý Sport 1. 20.15 (výkop 20.45): VfL Wolfsburg – Manchester United (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů a sestřih z ostatních úterních zápasů) – ČT Sport. 20.20 (výkop 20.45): Výběr ze sedmi úterních utkání základní skupiny 6. kola Ligy mistrů (FC Paris Saint-Germain – Šachťar Doněck, Real Madrid – Malmö FF, PSV Eindhoven – CSKA Moskva, Benfica Lisabon – Atlético Madrid, Galatasaray Istanbul – FC Astana, Manchester City – Borussia Mönchengladbach, FC Sevilla – Juventus Turín) – O2 Sport. 23.00: Sestřih z úterních utkání 6. kola základních skupiny Ligy mistrů – O2 Sport.

STŘEDA 9. PROSINCE 2015

20.20 (výkop 20.45): Výběr z osmi středečních utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů (AS Řím – BATE Borisov, Bayer Leverkusen – FC Barcelona, Dinamo Záhřeb – Bayern Mnichov, Olympiakos Pireus – FC Arsenal, FC Chelsea – FC Porto, Dynamo Kyjev – Maccabi Tel Aviv, KAA Gent – Zenit Petrohrad, FC Valencie – Olympique Lyon) – O2 Sport. 20.25 (výkop 20.45): FC Chelsea – FC Porto (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů) – slovenská Jednotka (STV 1), rakouská ORF 1 ve 20.15 hodin. 20.25 (výkop 20.45): Bayer Leverkusen – FC Barcelona (utkání 6. kola základní skupiny Ligy mistrů a sestřih z ostatních středečních zápasů) – německá ZDF. 22.50: Sestřih ze středečních utkání 6. kola základních skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. O2 Sport ve 23.00 hodin, slovenská Jednotka (STV 1) a rakouská ORF 1 ve 22.50 hodin.

ČTVRTEK 10. PROSINCE 2015

16.20 (výkop 16.30): Česko – Kazachstán (utkání kvalifikace MS 2016 ve futsale v Chomutově) – ČT Sport. 18.30 (výkop 19.00): Slovan Liberec – Olympique Marseille (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport. 18.45 (výkop 19.00): SSC Neapol – Legia Varšava (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – polská TVP 2. 18.55 (výkop 19.00): Viktoria Plzeň – FC Villarreal (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1. 18.55 (výkop 19.00): Ajax Amsterdam – Molde FK (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2. 19.00: Průřez utkáními 6. kola základní skupiny Evropské ligy – německý Sport 1. 20.45 (výkop 21.05): Sporting Lisabon – Besiktas Istanbul (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy – slovenská Dvojka (STV 2). 20.50 (výkop 21.05): Lech Poznaň – FC Basilej (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – polská TVP 2. 21.00 (výkop 21.05): Tottenham Hotspur – AS Monaco (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1. 21.00 (výkop 21.05): APOEL Nikósie – Sparta Praha (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2. 21.00 (výkop 21.05): Asteras Tripolis – FC Schalke 04 (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy) – německý Sport 1. 22.00: Sestřih ze čtvrtečních zápasů 6. kola základních skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. 23.00 (záznam, výkop 19.00): Borussia Dortmund – PAOK Soluň (utkání 6. kola základní skupiny Evropské ligy – německý Sport 1. 23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 6. kola základních skupiny Evropské ligy – NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2.

PÁTEK 11. PROSINCE 2015

17.45 (výkop 18.00): Slask Vratislav – Górnik Leczna (utkání 20. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam v 1.15 hodin. 20.30: 1. FSV Mohuč 05 –VfB Sttutgart (utkání 16. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. 20.30: Stade Rennes – SM Caen (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. 20.30: FC Getafe – Real Sociedad San Sebastian (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 22.25 (záznam, výkop 19.00): Česko – Francie (utkání kvalifikace MS 2016 ve futsale v Chomutově) – ČT Sport.

SOBOTA 12. PROSINCE 2015

13.25 (výkop 13.30): FC Aberdeen – Heart of Midlothian (utkání 18. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. 13.40 (výkop 13.45): Norwich City – FC Everton (utkání 16. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport. 15.15 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – FC Ingolstadt 05 (utkání 16. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. 15.55 (výkop 16.00): Manchester City – Swansea City (utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport. 16.00: FC Barcelona – Deportivo La Coruňa (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 18.00: Los ME 2016 v Paříži – ČT Sport. Slovenská Jednotka (STV 1) od 17.45 hodin (slovenská Dvojka/STV 2 od 18.58 hodin), rakouská ORF 1 od 17.50 hodin, německá ZDF a polský Polsat od 18.00 hodin. 18.25 (výkop 18.30): AFC Bournemouth – Manchester United (utkání 16. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport. 18.15: Celta Vigo – Espanyol Barcelona (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 18.15: UD Levante – FC Granada (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 18.30: Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach (utkání 16. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. 20.30: FC Sevilla – Sportin Gijón (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 20.30(záznam, výkop v 16.00): West Ham United – Stoke City (utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sport ve 22.35 hodin. 20.35 (záznam, výkop 16.00): Crystal Palace – FC Southampton (utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Záznam na Digi Sport 2 ve 22.30 hodin. 20.45: Udinese Calcio – Inter Milán (utkání 16. kola italské Serie A) – Sport 1. 22.05: UD Las Palmas – Betis Sevilla (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

NEDĚLE 13. PROSINCE 2015

12.00: Rayo Vallecano – FC Málaga (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 12.30: FC Utrecht – Ajax Amsterdam (utkání 16. kola nizozemské Erdedivisie) – Sport 2. 13.25 (výkop 13.30): FC St. Johnstone – Celtic Glasgow (utkání 18. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sport ve 21.30 hodin. 14.25 (výkop 14.30): Aston Villa – FC Arsenal (utkání 16. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport. Záznam na Digi Sport 2 v 18.55 hodin. 14.30: FC Groningen – Feyenoord Rotterdam (utkání 16. kola nizozemské Erdedivisie) – Sport 2. 15.00: AC Milán – Hellas Verona (utkání 16. kola italské Serie A) – Sport 1. 15.30: FC Augsburg – FC Schalke 04 (utkání 16. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. 16.00: SD Eibar – FC Valencie (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 16.10 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – Rapid Vídeň (utkání 20. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1. 16.15 (výkop 16.00): Česko – Slovinsko (utkání kvalifikace MS 2016 ve futsale v Chomutově) – ČT Sport. 16.55 (výkop 17.00): Tottenham Hotspur – Newcastle United (16. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 2. Záznam na Digi Sport ve 21.15 hodin. 16.55 (výkop 17.00: FC Liverpool – West Bromwich Albion (utkání 16. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sport v 19.30 hodin. 17.00: Olympique Marseille – AC Ajaccio (utkání 18. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. 17.00: CD Nacional – FC Porto (utkání 13. kola portugalské Primeira Ligy) – Slovak Sport TV 1. 17.30: Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 16. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. 18.00: SSC Neapol – AS Řím (utkání16. kola italské Serie A) – Sport 2. 18.15: Atlético Madrid – Athletic Bilbao (utkání 15. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport. 20.25 (výkop 20.30): FC Villarreal – Real Madrid (utkání 15. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport. 20.45: Juventus Turín – ACF Fiorentina (utkání16. kola italské Serie A) – Sport 1. 21.00: FC Paris Saint-Germain – Olympique Lyon (utkání 18. francouzské Ligue 1) – Sport 2.

PONDĚLÍ 14. PROSINCE 2015

12.00: Los osmifinále Ligy mistrů v Nyonu – O2 Sport, Eurosport. 13.00: Los play off (32) Evropské ligy v Nyonu – ČT Sport, Eurosport. 18.00: Cracovia Krakov – Korona Kielce (utkání 20. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam v 1.15 hodin. 20.00 (výkop 20.15): Arminia Bielefeld – FC Sankt Pauli 1910 (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2, německý Sport 1. 20.45: Lazio Řím – Sampdoria Janov (utkání16. kola italské Serie A) – Sport 2. 20.55 (výkop 21.00): Leicester City – FC Chelsea (utkání 16. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport. POZNÁMKA: TV Tipsport vysílá mj. i utkání české, německé, italské, francouzské, portugalské, nizozemské, turecké, rumunské, švédské, dánské, islandské, druhé německé, druhé české či české juniorské ligy.  

další zajímavé články