V sekci s nalezenými zdroji zaškrtněte v seznamu Sportwin.cz.
Hotovo. Když si na Googlu vyhledáte sportovní téma, naše články se vám budou v boxu Nejnovější zprávy zobrazovat častěji a výš, označené štítkem Preferováno. Objevit se mohou i v odpovědích AI. Nastavení platí jen pro vaše výsledky a ostatní uživatele nijak neovlivní.
Jde to i ručně: vyhledejte na Googlu libovolné téma, u boxu Nejnovější zprávy klikněte na ikonu vpravo nahoře a Sportwin.cz vyberte v seznamu zdrojů.
Na hráčově facebookové stránce se včera objevila velice zdařilá fotokoláž. Ronaldo si tak bude moci přidat další kousek do své pestrobarevné mozaiky. Myslím tím již podobně zajímavé záběry v různých jeho galeriích. Tento snímek opravdu stojí za zkouknutí, můžete ho „olajkovat“ nebo popř. i sdílet. Jak už napovídá titulek, tato mozaika je složena z šedesáti [...]