V sekci s nalezenými zdroji zaškrtněte v seznamu Sportwin.cz.
Hotovo. Když si na Googlu vyhledáte sportovní téma, naše články se vám budou v boxu Nejnovější zprávy zobrazovat častěji a výš, označené štítkem Preferováno. Objevit se mohou i v odpovědích AI. Nastavení platí jen pro vaše výsledky a ostatní uživatele nijak neovlivní.
Jde to i ručně: vyhledejte na Googlu libovolné téma, u boxu Nejnovější zprávy klikněte na ikonu vpravo nahoře a Sportwin.cz vyberte v seznamu zdrojů.
Tomáš Rosický strávil v Arsenalu celkem deset let, další rok už ale v Londýně nepřidá. Český záložník, který se momentálně připravuje na mistrovství Evropy ve Francii, novou smlouvu nedostal a proto si hledá nové angažmá. Arsenal ale na Rosického rád vzpomíná a kromě jiného zveřejnil i toto pěkné video.