Rooney v odlišné roli! Místo gólů zachránil United perfektním, doslova brankářským zákrokem

• autor: redakce
  • , vydáno: 24. 04. 2016

Manchester United si letos může přijít na jedinou trofej, pokud se mu podaří zvítězit ve finále FA Cupu, kde se díky výhře 2:1 nad Evertonem objeví.

Dále čtěte: Messi poslal Barcelonu vstříc vysokému vítězství chytrou hlavičkou!

Rudí ďáblové šli díky Fellainimu, který přišel do týmu právě z Evertonu, do vedení už v 34. minutě a oslavili výhru v poločase. Ta ale přitom vůbec nemusela být, protože hvězda Evertonu Lukaku měl prázdnou bránu už v šesté minutě, ale úspěšný nebyl, protože Rooney vytasil perfektní zákrok.

Zdá se tak, že místo útočení by se Rooney měl posunout herně trochu dozadu, tam mu to jde očividně lépe. Ve druhé půli vyrovnal vlastním gólem Smalling a ve třetí minutě nastavení rozhodl o postupu Martial: