Barcelona rozdrtila Celtu. Messi navíc vymyslel pěknou kulišárnu!

• autor: redakce
  • , vydáno: 15. 02. 2016

Fotbalová Barcelona v nedělním duelu přivítala na svém hřišti Celtu Vigo a bylo z toho pěkné galapředstavení v podání domácích. V hlavní roli byla opět trojice Messi, Neymar, Suaréz.

DÁLE ČTĚTE: Vardy překonal Čecha z penalty, ten jej ale posléze školácky zesměšnil!

Messi otevřel skóre utkání ve 28. minutě z krásně zahraného přímého kopu. Přidat další trefu mohl ve druhém poločase z pokutového kopu, ovšem nezachoval se sobecky a penaltu rozehrál na krátko Suarezovi, který se nemýlil. Uruguayec v tomto utkání vstřelil hattrick a další trefy přidali Messi, Neymar a Rakitič. Barca tak vyhrála 6:1 a oplatila soupeři prohru 1:4 z prvního duelu této sezóny. [youtube id="FyAY6LuJ55A" width="620" height="360"] -Radim Hodonský- (zdroj fotky: facebook.com/fcbarcelona)