• autor: redakce
  • , vydáno: 31. 01. 2016

Barcelona nadále vládne španělské nejvyšší soutěži a k tomu jí dopomáhá i Leo Messi. Ten byl v sobotním duelu s Atleticem ústřední postavou celého utkání.

DÁLE ČTĚTE: No konečně! Hazard se gólově prosadil a pomohl Chelsea k výhře!

Nejprve ve 30. minutě vstřelil vyrovnávací gól zápasu, když z první poslal přihrávku přesně k tyči. O osm minut na něj však vyrukoval obránce Felipe s hrůzostrašným zákrokem na koleno, po němž se musel Brazilec poroučet do sprch. Barcelona nakonec utkání vyhrála 2:1 a zvládla tak důležitý souboj o titul. Nejprve se mu podařilo gólově prosadit. [youtube id="bBsBahSqnWg" width="620" height="360"] Poté jej však soupeř nešetřil a nešetrným zákrokem jej nespíš chtěl sprovodit ze hřiště. [youtube id="fVad7LtHOAk" width="620" height="360"] -Radim Hodonský- (zdroj fotky: dailymail.co.uk)