úterý, 21. 05. 2024

Neapol hostí Real Madrid. Dokáží Italové v odvetě Ligy mistrů smazat dvougólové manko?


  • autor: karel
  • , vydáno: 07. 03. 2017
  • , téma: Fotbal

Neapoli se zájezd do hlavního města Španělska příliš nepovedl a domů si přivezl prohru 1:3. Přitom od osmé minuty vedlo a ještě o poločase remizovalo. Real ale s obratem příliš dlouho nečekal a nakonec tedy vyhrál.

Neapol se tak nyní musí snažit vyhrát alespoň o dvě branky, což bude těžký úkol, protože v posledních týdnech se Neapoli příliš nedaří. Celkem z pětí soutěžních duelů vyhrála jen dva, zbylé tři prohrála.

V rámci Serie A je ale Neapol stále mezi TOP mužstvy a letos okupuje třetí příčku a zrovna poslední mač s AS Řím na jejich půdě ovládla 2:1. Ona ofenzivní trojice Mertens, Callejon a Insigne není vůbec špatná. Mertens letos nasázel už 18 ligových branek a je dokonce na čtvrté pozici v tabulce střelců.

Obrana Realu určitě bude mít problémy, ale měla by si s nimi poradit. Vždyť Real opět bojuje o ligový titul, když je sice na druhé příčce se ztrátou jednoho bodu na Barcelonu, ale s tím, že má zápas k dobru.

Určitě ale Zidanovi nebudou k dispozici Varane  a Coentrao, domácím pochybí Tonelli.

Názor redakce: 

Real Madrid si ze Španělska veze solidní náskok, ovšem Neapol přeci jen dala venku branku a ono vyhrát 2:0 by nemusel být až takový problém. To by ale nesměl být Real Madrid, který si postup pohlídá a dokáže snahu Neapole eliminovat.

Neapol - Real Madrid, 7.3.2017, 20:45, Stadion Sao Paolo

Tip redakce: 02

Přibližný kurz: 1,46

další zajímavé články