V sekci s nalezenými zdroji zaškrtněte v seznamu Sportwin.cz.
Hotovo. Když si na Googlu vyhledáte sportovní téma, naše články se vám budou v boxu Nejnovější zprávy zobrazovat častěji a výš, označené štítkem Preferováno. Objevit se mohou i v odpovědích AI. Nastavení platí jen pro vaše výsledky a ostatní uživatele nijak neovlivní.
Jde to i ručně: vyhledejte na Googlu libovolné téma, u boxu Nejnovější zprávy klikněte na ikonu vpravo nahoře a Sportwin.cz vyberte v seznamu zdrojů.
Bývalý sparťanský kanonýr a Ambasador Unibetu Horst 'Sigi' Siegl dnes tipuje dohrávku Gambrinus ligy, ve kterém se utká Baník s Brnem.
Baník Ostrava vs Zbrojovka BrnoSIGIHO TIP: 1
"Baník je na ligové scéně v pořádně krizi a trenér Svědík má dnes jednu z posledních možností, aby s tímto vývojem něco udělal. Čtyři ligové porážky 0:4 nejsou vůbec dobré a také domácí fandové dnes na Bazalech chtějí vidět konečně vítězné utkání. Ani Zbrojovka na tom ale není nikterak dobře. V lize totiž také třikrát v řadě prohrála a stejně jako Baník má 4 body.
Ostravu trápí na jedné straně mizerné defenzíva a možná ještě horší ofenzíva. Skóre 3:14 po pěti kolech hovoří samo za sebe. Baník ale na začátku sezóny předváděl velmi sympatické výkony, na které dnes naváže a proti Brnu si připíše důležité tři body."
Hodně štěstí při tipování Vám přeje Sigi!
Moje další příspěvky najdete ZDE.