čtvrtek, 07. 08. 2025
Nejžádanější Američanka od dob Madonny? Sweeneyovou zvou na rande do Evropy hráči Liverpoolu, Manchesteru United i Arsenalu

Nejžádanější Američanka od dob Madonny? Sweeneyovou zvou na rande do Evropy hráči Liverpoolu, Manchesteru United i Arsenalu

O tom, že slavní sportovci mají slabost pro krásné herečky, není třeba vést dlouhé diskuze. Ale tentokrát to vypadá, že zájem přerostl v hotové šílenství. 


  • autor: Jan Matas
  • , vydáno: 07. 08. 2025
  • , zdroj fotky: Profimedia

Nová éra Premier League? Puma převzala vládu nad míčem a po dlouhých 25 letech nahrazuje Nike

Hollywoodská hvězda Sydney Sweeneyová se po rozchodu s dlouholetým partnerem stala terčem stovek obdivovatelů  a nejhlasitěji se ozývají fotbalisté z Premier League.

Hvězda seriálů "Euforie" či "Bílý lotos" tvořila od roku 2018 pár s podnikatelem Jonathanem Davinem, s nímž mimo jiné spolupracovala i na několika filmech. V roce 2022 se zasnoubili a letos měli mít svatbu. Nakonec se ale jejich vztah nečekaně rozpadl a ke svatbě nedošlo.

Nová pravidla, nový lídři, velké cíle. Amorim přetváří Manchester United a šokuje: Chci být na Old Trafford 20 let!

Dotyčná změna neunikla pozornosti známých tváří světa sportu. Podle britského deníku The Sun se rozhodla celá řada hráčů z nejvyšší anglické fotbalové soutěže zkusit své štěstí.

„Její Instagram je plný zpráv od známých mužů, kteří se s ní chtějí seznámit. Jde zejména o fotbalisty Liverpoolu, Manchesteru United a Arsenalu, kteří jí nabízejí výlety na rande do Evropy," uvádí zdroj anglického bulvárního listu.

Podle informací z hereččina okolí jsou někteří nápadníci opravdu vytrvalí. „Někteří z nich jsou velmi vytrvalí a snaží se zjistit její adresu, aby jí mohli poslat květiny, ale ona vždy odmítne,“ cituje deník The Sun. Jména konkrétních hráčů ovšem zatím nepadla.

Manchester United nesmí tisknout jména tří uznávaných legend na dresy, fanoušci jsou zklamaní

A není to jen anglický fotbal, kdo se snaží získat její pozornost. Měsíčně ji podle blízkých kontaktuje více než stovka celebrit, milionářů a boháčů z Asie i Blízkého východu. Sydney se tak mezi svými přáteli stala doslova fenoménem a údajně o ní mluví jako o „nejžádanější ženě v USA od dob Madonny“.

Zdá se, že Hollywood, Instagram, fotbalové šatny na ostrovech i svět luxusu se kolem ní točí jako planeta kolem Slunce. Jak dlouho asi setrvá single?

další zajímavé články