úterý, 22. 10. 2024

Rooney nasázel hattrick a Rudí ďáblové jsou v Lize mistrů!

• autor: redakce
  • , vydáno: 26. 08. 2015

Manchester United se po roce vrací do Ligy mistrů! Do té postoupil na úkor Brugg, které dnes večer porazil na jeho hřišti vysoko 4:0. U výhry byl i Wayne Rooney!

Ten nasázel do soupeřovy sítě hattrick. Vždy šlo o krásné kolektivní akce, kdy jej nejprve ve 20. minutě našel za obranou šikovným prostrčením Depay a Rooney elegantně přehodil brankáře.

Další branka přišla z kraje prvního poločasu, kdy po akci ve stylu „tiky-taka“ Rooney zakončoval do prázdné brány a zvyšoval na 2:0, a poslední branka přišla po dalším prostrčením, tentokrát od Maty.

Další gól přidal Ander Herrera. United mohli přidat ještě jeden, ovšem penaltu zahodil Hernandez. Manchester United postupuje přes Bruggy s celkovým skóre 7:1, když na Old Trafford si připsal výhru 3:1.

-Radim Hodonský-
(zdroj fotky: facebook.com/manchesterunited)

The post Rooney nasázel hattrick a Rudí ďáblové jsou v Lize mistrů! appeared first on Wayne Rooney.