středa, 01. 05. 2024
Krejčí odehrál přes 32 minut. Při prohře s Miami ale neskóroval

Z pozice náhradníka odehrál Vít Krejčí jednoznačně nejvíce minut. Ani vydatná porce dvaatřiceti mu ale k bodovému zisku nepomohla. Atlanta navíc v domácím prostředí podlehla Miami.

• , vydáno: 10. 04. 2024
  • , téma: Basketbal
  • , zdroj fotky: Atlanta Hawks

Vít Krejčí odehrál 32 minut a jednu vteřinu a v domácím utkání proti Miami Heat zvládl čtyři doskoky, jednu asistenci a dva získané míče. Bodů se ale český basketbalista nedočkal.

Dvakrát to zkoušel z tříbodové hranice, jednou neuspěl pod košem. Při jeho pobytu na hřišti ale Atlanta zvítězila o sedm bodů. Například Jalenu Johnsonovi se i přes třináct bodů duel příliš nepovedl, neboť v kolonce +/- má čtrnáct záporných bodů.

Hawks každopádně v utkání neuspěli. Hlavní hvězdou Miami při vítězství 111:117 po druhém prodloužení se stal Tyler Herro, který nastřílel 33 bodů, na což potřeboval pouhých pětadvacet střel.

Ze všech hráčů Heat navíc odehrál zdaleka nejvíce minut, konkrétně 47 a půl. Domácí s devětadvaceti body vedl Dejounte Murray, jenž zároveň zaznamenal i třináct asistencí a taktéž doskoků.